Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İzmir Sohbet Odaları

Ege’nin incisi olan İZMİR’den selam olsun.

Ege Bölgesinin incisi İzmir tarihi ve turistik yerleri açısından zengin bir kültüre sahip ilimizdir. İzmir konum itibariyle Ege bölgesinin batısında yer almaktadır. Doğusunda Manisa, kuzeyinde Balıkesir ve güneyinde Aydın illeri bulunmaktadır. Batı sınırlarında tamamen Ege denizine kıyıdır.

Yüz ölçümü 7.340 km² dir. İzmir’in nüfusu 4.279.677 kişidir.. Ege bölgesinin ortasında ve İzmir körfezinin çevresinde bulunan şehir her yıl Enternasyonel Fuarına ev sahipliği yapar ve merkezi bir liman kentidir.

Ege’nin İncisi İzmir’in geçmiş tarihte birçok ismi vardır bu isimlerin en belirgin olanı Smyrna olduğu sanılıyor. Herkesin hayran kaldığı bu kentin geçmişte Hitit, Frigya, İyon, Lidya, Pers, Roma, Bizans, Moğol ve Osmanlı gibi birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı sanılıyor. Geçmiş tarihinden dolayı tarihi ve turistik yer açısından zengin olan İzmir gezilecek ve görülecek yerler açısından da zengindir.

Izmir Chat kanallarında gerçek hayata aktarılan dostluklar izmir sohbet odaları sayesinde asla yalnız kalmıyacaksınız. Bu sohbet odaları sayesinde elinizin altında büyük bir dünya bulunuyor bu fırsattan elbette hızlıca yararlana bilirsiniz  yapmanız gereken Mobil Sohbet‘ten sunucumuza bağlanmanız.

Sohbet odalarımız sayesinde yoğun hayat temposundan, stresten, yalnızlıktan kurtulmak adına mükemmel bir ortama adım atabilirsiniz. Islami sohbet odası ile huzurlu, kaliteli ve faydalı zaman geçirin. İnternet sayesinde tüm dünya yanınızda olsun.

Izmir ilini daha yakın tanımak istiyorsanız izmir sohbet odalarına katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Sohbet